Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Силові Хомути

Товари не знайдені

Хомут силовий - це пристосування з шарнірним болтом, призначене для фіксації різноманітних шлангів, переважно тих, що мають високий ступінь твердості, наприклад, завдяки армуванню. Іноді даний виріб також називають хомут болтовий через те, що механізм затягування з'єднується за допомогою болта. З огляду простоти, надійності та зручності в експлуатації, хомут металевий посилений користується величезною популярністю і застосовується в безлічі сфер людської діяльності, де має місце використання рукавів і труб.

Види і особливості силових хомутів

Оскільки хомут шарнірний застосовується в різних областях, існує кілька різновидів даного виробу. Головною відмінністю виступає матеріал:

 • W1- складається з оцинкованої сталі. Найчастіше використовуються для фіксації рукавів і трубних з'єднань в неагресивному або слабоагресивному середовищі, наприклад, в технічній воді.
 • W2 - комбінація нержавіючої сталі і оцинкованого болта. Проміжний варіант, який відмінно показує себе при взаємодії середньоагресивного середовища на кшталт всіляких видів сільськогосподарських хімікатів.
 • W4 - повністю виконаний з нержавіючої сталі. Життєво необхідний в агресивних умовах через що нерідко коштує дорожче інших варіантів. Хомут посилений нержавіючий використовується переважно в хімічній промисловості на особливо важливих ділянках. Відмінними ж особливостями є можливість багаторазового використання та стійкість до таких факторів як:
  • вібрація;
  • вологість;
  • температурні перепади;
  • силові навантаження;
  • високий тиск.

Сфера використання хомута силового

Зважаючи на вищеперелічені особливості, виріб застосовується в безлічі областей, де необхідно надійно закріплювати шланги, таких як:

 • сільськогосподарська;
 • промислова;
 • медична;
 • харчова.

Це продиктовано насамперед тим фактом, що саме дані сфери часто взаємодіють з агресивними середовищами, через що потрібна велика ступінь надійності, більш ніж може запропонувати будь-який інший вид хомутів.

Залежно від необхідного стягувального зусилля розрізняють два типи силових хомутів: одноболтові та двоболтові. Рівень стягування у двоболтовому варіанті істотно вище, однак варто пам'ятати, що це не завжди необхідно.

Ціни на болтові посилені хомути в каталозі Zetflex

Бажаючим придбати хомути силові рекомендуємо звернути увагу на великий каталог товарів магазину Зетфлекс. Компанія співпрацює з різними відомими брендами безпосередньо, минаючи будь-якого роду посередників. Завдяки цьому ціни на хомут посилений болтовий не включають в себе додаткові націнки. Для того, щоб дізнатися актуальні ціни, а також проконсультуватися щодо тих чи інших позицій, досить замовити дзвінок за допомогою відповідної кнопки на сайті. Найближчим часом за вказаним вами контактним номером мобільного телефону передзвонить представник компанії, який з радістю відповість на всі ваші запитання.

Чому безліч покупців по всій території України вибирають Zetflex?

Цьому сприяють наступні причини:

 1. всі товари інтернет-магазину в обов'язковому порядку забезпечені необхідними сертифікатами та мають гарантійний термін служби;
 2. адекватна вартість при високому рівні якості пропонованої продукції;
 3. доставка ваших покупок здійснюється по всій країні: від Києва і Харкова до Одеси і Дніпра;
 4. постійні клієнти компанії можуть користуватися спеціальною системою знижок на покупки оптом і в роздріб.