Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Шланги для дробоструму

Товари не знайдені

Вартість шлангів для дробоструму на Zetflex

Шланг для дробоструму популярний гумотехнічний виріб, затребуваний у будівельній та промисловій сферах при піскоструминній та дробоструминній обробці, транспортуванні абразивних речовин, заливці цементно-бетонних сумішей.

У каталозі інтернет-магазину "ZetFlex" рукав дробоструминний представлено кількома типами виробів провідних зарубіжних та вітчизняних брендів, сертифікованих згідно з ДЕСТ з офіційною гарантією. Вартість шлангів залежить від довжини та діаметру, фірми-виробника, технічних характеристик, але для наших покупців ціна завжди доступна, оскільки товари поставляються безпосередньо від виробника без зайвих накруток.

Замовити представлені в асортименті товари можна як роздріб, так і оптом, в останньому випадку передбачений спеціальний прайс на продукцію. Доставка замовлень здійснюється у Київ, Дніпро, Харків, Одесу та інші міста України популярними транспортними компаніями.

Отримати детальну консультацію щодо асортименту, уточнити наявність та актуальну ціну обраних товарів ви можете у наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами або скористатись послугою зворотного дзвінка, заповнивши спеціальну форму.