Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Шланги для піскоструму

Товари не знайдені

Особливості рукавів для піскоструму

Шланг для піскоструму - невід'ємний інструмент абразивоструменевого обладнання, що використовується для глибокого очищення різних поверхонь. Такі вироби застосовуються для подачі під тиском абразивного матеріалу до піскоструменевого апарату.

Рукав піскоструменевий має тришарову конструкцію:

  1. Зовнішній гумовий шар, виготовлений з термостійкого матеріалу, здатний витримувати атмосферну дію та значні перепади температур, що дозволяє обладнанню працювати незалежно від погодних умов, додатково може бути посилений текстильним обплетенням.
  2. Середній шар - виготовляється з армованого каучуку, завдяки чому піскоструминний шланг стає гнучким і не накопичує статичну електрику в процесі тертя абразивних сумішей та матеріалу.
  3. Внутрішній полімерний шар - має мінімальний коефіцієнт тертя, за рахунок чого дозволяє абразиву без перешкод переміщатися по рукаву. Матеріал має високий ступінь стійкості до абразивів та має діелектричні властивості.

Рукав для піскоструму має такі технічні особливості:

  • можливість тривалої роботи за умов високого тиску 12 - 36 бар;
  • широкий діапазон робочих температур у межах -30 - +80 ° C;
  • мінімальний електричний опір (менше 1 Ом);
  • стійкість до зносу та тривалий термін служби.

Вироби реалізуються в бухтах довжиною 5 - 40 метрів і можуть об'єднуватися за допомогою швидкозмінних роз'ємів або розрізатися для отримання необхідного розміру виробу під прямим кутом.

Підбирають вироби за діаметром. У маркуванні вказується зовнішнє та внутрішнє значення.

Як замовити піскоструминний рукав в Україні на сайті Zetflex

Інтернет-магазин "ZetFlex" є офіційним постачальником гумотехнічних виробів різного призначення та типів від провідних українських та зарубіжних виробників. У нас ви можете купити шланг для піскоструму та іншу сертифіковану продукцію за прийнятними цінами.

Весь представлений у каталозі товар відповідає встановленим ДЕСТ та має офіційну гарантію виробника, терміни та умови якої вказуються в гарантійному талоні, на етикетці або в інших супровідних документах.

Замовити пропоновані товари можна з доставкою у Київ, Харків, Одесу, Дніпро та інші міста України як оптом, так і в роздріб. Оплата замовлень здійснюється за безготівковим розрахунком на підставі рахунку фактури.

Для зручності пошуку сайт оснащено вбудованими фільтрами, докладними описами та фото товару. Отримати додаткову інформацію щодо вибору, асортименту, актуальної наявності та вартості продукції, а також оформити замовлення можна за вказаними на сайті телефонами або скориставшись формою зворотного зв'язку.