Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Дюритові Шланги (Рукава)

Сортувати по:
Фільтр

Дюритовий рукав - еластичний гумовотехнічний виріб спеціального призначення, підвищеної міцності, виготовлений з особливого гумовотканинного матеріалу. Використовується для різних побутових і виробничих потреб. Для його виробництва застосовують міцний текстиль, покриваючи його з двох сторін товстим шаром високоміцної гуми. В якості армуючого шару застосовується оплітка з тонкого дроту, як правило, із сталевого або мідного.

Виріб має багатошарову конструкцію, і додатково зміцнений мінеральними включеннями невеликого розміру (до 0,3 мм), що дозволяє зберегти точний діаметр внутрішнього перетину навіть при його згинанні або деформації. Найбільш поширені вироби серії 40У, які випускаються в дуже широкому асортименті з різними характеристиками. Їх можна підібрати для будь-якого обладнання в паливних, масляних, повітряних і гідравлічних системах.

Де застосовують дюритові рукава

Шланг дюритовий здатний витримувати широкий температурний діапазон в межах -55 - 130 ° C, є вкрай гнучким і дуже міцним, через що застосовується в побуті, будівництві, авіації, машинобудуванні, промисловості і військовій галузі.

Рукава використовуються для транспортування і подачі під тиском:

  • палива;
  • масла;
  • рідин різного хімічного складу;
  • нагнітання повітря;
  • в складі паливних і мастильних систем;
  • конструкції гідравлічних систем і різних побутових приладів.

Залежно від призначення рукава можуть бути:

  • напірними;
  • всмоктуючими;
  • напірно-всмоктуючими.

Особлива багатошарова конструкція робить дюритові вироби стійкими до різних маслянистих, хімічних і синтетичних речовин і забезпечує їх тривалий термін служби. Стандартна довжина шлангів 0,5 - 20 метрів, також можливе виготовлення за індивідуальними параметрами.

Чому нас обирають

У каталозі інтернет-магазину «ZetFlex» ви зможете обрати і придбати дюритові шланги різних типів, діаметра і товщини. Для ознайомлення з повним асортиментом і цінами ви можете звернутися до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами або скористатися послугою зворотнього дзвінка. Всі товари можна замовити з доставкою по Україні (Київ, Харків, Дніпро, Одеса та інші міста).

Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачена спеціальна вартість товарів. Вся продукція пропонується з офіційною гарантією виробника, умови якої описані в супровідних документах. Оплата замовлень здійснюється за безготівковим розрахунком на підставі рахунку фактури.