Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Рукава латексні

Товари не знайдені

Рукава латексні використовуються для гасіння пожеж, встановлюються на пожежні машини, гідранти, мотопомпи, а також на пожежні крани всередині житлових і офісних приміщень. З їх допомогою в місця загоряння подається під тиском вода або спеціальна піноутворююча рідина. Натуральний латекс створює ідеально гладку водовідштовхувальну поверхню всередині гідроізоляційної камери. Часто їм обробляється і зовнішній каркас, виготовлений з капрону, лавсану або інших синтетичних волокон.

Особливості латексних рукавів

Рукава з латексу використовуються для ліквідації вогнищ загоряння в умовах холодного і помірного клімату. Від аналогів, виготовлених з інших матеріалів, вони відрізняються червоним кольором.

Серед особливостей таких виробів варто відзначити наступні:

  • здатність витримування дуже високого тиску до 1.6 мПа;
  • висока швидкість подачі рідин і для пожежогасіння сумішей завдяки гладкій внутрішній поверхні рукава;
  • багатий асортимент діаметрів і довжин виробів, що дозволяє використовувати їх в різних умовах;
  • широка сфера експлуатації - латексні шланги використовуються в побуті, промисловості, пожежних службах, на річкових і морських судах;
  • висока еластичність, завдяки якій забезпечується компактність зберігання, зручність експлуатації, та обслуговування виробів;
  • не схильність латексу до негативному впливу грибка і появі цвілі навіть в умовах постійної вологості;
  • тривалий термін служби: від 5 років і більше без втрати експлуатаційних характеристик.

Чому вигідно замовити латексні шланги на Zetflex

У нас ви можете придбати рукава латексні і інші гумотехнічні вироби за доступною ціною. У каталозі представлений повний асортимент продукції, а для пошуку необхідних товарів на сайті передбачена система пошуку і фільтрації. Уточнити актуальну вартість і наявність конкретних позицій ви можете звернувшись до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті або скориставшись послугою зворотнього дзвінка.

Всі товари сертифіковані і відповідають діючим ДЕСТ, мають офіційну гарантію виробника, умови і термін якої зазначений в супровідних документах. Сплата замовлень здійснюється безготівочно згідно виставленого рахунку-фактури. Продукція доставляється по всій Україні - в Дніпро, Одесу, Харків та в інші міста популярними компаніями-перевізниками. Замовити продукцію можна як в роздріб, так і оптом. В останньому випадку передбачений спеціальний прайс.