Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Шланги Поліуретанові

Товари не знайдені

Поліуретановий шланг використовується для побутових потреб і в різних сферах промисловості: для транспортування, всмоктування і подачі газоподібних речовин, порошків, гранул, стружки, абразивів. Такі вироби відрізняються малою вагою і високою гнучкістю, завдяки чому зручні в зберіганні та експлуатації. Вони можуть бути додатково армовані металевими або тканинними переплетенням чи ПВХ спіраллю.

Особливості поліуретанових рукавів

Рукав поліуретановий має ряд особливостей, що відрізняють його від шлангів і трубок з інших матеріалів:

  • широкий асортимент довжин та діаметрів;
  • стійкість до розтягування, стирання, зносу і вигину;
  • стійкість до агресивних речовин різного типу, в тому числі абразивів, кислот, лугів, паливно-мастильних матеріалів, мастил;
  • висока міцність, неперевершена гнучкість, еластичність і стисливість;
  • стійкість до розтягування і розривів;
  • можливість експлуатації в широкому температурному діапазоні завдяки жаростійкості і здатності витримувати дуже низькі температури без втрати механічних властивостей;
  • гладка внутрішня поверхня, що полегшує транспортування різних речовин і субстанцій;
  • тривалий термін експлуатації.

Переваги замовлення поліуретанових шлангів на Zetflex

Інтернет-магазин «ZetFlex» є провідним постачальником гумотехнічних виробів різних типів і призначення. У нас ви можете купити поліуретанові шланги та іншу продукцію за вигідною вартості. Повний асортимент виробів з докладним описом і характеристиками представлено в каталозі, а уточнити актуальні ціни та замовити товар ви можете у наших менеджерів, скориставшись послугою зворотнього дзвінка або звернувшись безпосередньо за вказаними на сайті телефонами.

Вся представлена ​​на сайті продукція сертифікована в Україні і поставляється з офіційною гарантією виробника, терміни і умови якої вказані в супровідних документах.

Доставка замовлень, в тому числі великогабаритних, здійснюється оперативно по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Одеса та інші міста) популярними компаніями-перевізниками. Для постійних покупців і оптових замовників передбачені програма лояльності та спеціальні ціни, а сплатити покупки можна безготівочно на підставі виставленого рахунку-фактури.