Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Універсальні рукава

Товари не знайдені

Універсальні рукави: особливості та переваги

Шланг універсальний являє собою гнучкий трубопровід, призначений для застосування в гідравлічних системах подачі рідин, олій та емульсій, що працюють під високим тиском.

Вироби виготовляються з маслобензостійкої гуми і мають багатошарову конструкцію:

  1. Внутрішній шар - герметичний, виготовляється з міцної гуми, стійкої до дії води, олій та різних агресивних хімічних речовин.
  2. Армуючий шар - сітка із синтетичного текстилю або металу, що підсилює конструкцію. Кількість таких шарів може змінюватись в межах 2-5, що дозволяє конструкції витримувати високий тиск.
  3. Зовнішній шар - захищає виріб від зносу, негативного зовнішнього впливу, розривів та протікання. Виготовляється із каучуку.

Залежно від способу намотування армуючого каркасу гумовий універсальний шланг може бути:

  • навівальним;
  • оплетковим.

Універсальний рукав має наступні переваги:

  • широкий діапазон робочих температур у межах -40 - +100;
  • можливість тривалої експлуатації за умов високого робочого часу (показник визначається окремо для кожного типу виробів);
  • гнучкість - максимальний радіус вигину слід враховувати при виборі (вказується в стандартах ДЕСТ та сертифікатах до товару).

Вартість універсальних шлангів на Zetflex

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати та купити універсальний шланг за вигідною ціною. Компанія Zetflex є провідним постачальником гумотехнічних виробів в Україні та пропонує покупцям широкий асортимент продукції різної за типом та призначенням.

Для зручності пошуку необхідних товарів у каталозі сайт магазину оснащено системою з вбудованими фільтрами, а кожен товар супроводжується докладним описом із зазначенням ключових характеристик. Вся продукція сертифікована згідно з ДЕСТ та реалізується з офіційною гарантією виробника, умови та строки якої зазначені у супроводжуючих документах. Замовити продукцію можна як оптом, так і в роздріб з доставкою в будь-який регіон країни — Київ, Харків, Одеса, Дніпро.

Отримати консультацію, уточнити наявність та актуальну вартість товару ви можете за вказаними на сайті телефонами або скориставшись формою зворотного зв'язку.