Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Металеві Хомути

Сортувати по:
Фільтр

Хомут металевий черв'ячний - кріпильний елемент у вигляді металевої стрічки із зубами або просічками заданої форми, які виконують функції різьблення. На одній стороні такої стрічки закріплений замок, крізь який простягається інший її кінець. Це дозволяє слабшати або затягувати охоплення. Застосовується для з'єднання елементів труб з гнучких матеріалів або металу різного діаметру, забезпечуючи герметичність стяжки з рівномірним стисненням. Якісні вироби мають гладку внутрішню поверхню і краю з зовнішніми бортами, щоб не пошкоджувати труби та інші елементи.

Асортимент черв'ячних хомутів

Асортимент хомутів черв'ячного типу представлений декількома варіантами, що відрізняються один від одного матеріалом виготовлення і функціональністю. У зв'язку з цим розрізняють такі види:

  • Силові (посилені) — здатні функціонувати в умовах вакууму, сильних перепадів температур, вібрації і підвищеного тиску. Застосовуються в якості фіксатора товстостінних труб, трубних елементів дренажних конструкцій, пневматичних і гідравлічних приводах. Особлива конструкція дозволяє розподілити тиск по всій довжині кріплення і забезпечує тривалу експлуатацію в екстремальних умовах. Фіксація проводиться за допомогою болта, а для відкриття кріплення необхідно мати ключ.
  • Гвинтові — використовуються в якості кріплення для труб і патрубків в машинобудуванні і приладобудуванні. Фіксація здійснюється за допомогою гвинта, що закривається та відкривається викруткою (прямий, хрестоподібний або метеликом). При цьому стрічка рухається вздовж такого гвинта, тому з'єднання не втрачає міцності навіть при багаторазових ослаблення і закритті. Кріплення витримує широкий діапазон температур і значні вібрації.
  • З баранчиком — за принципом дії схожий з гвинтовим, однак для затягування використовується пластиковий ключ. Такі кріплення доцільно застосовувати в місцях приєднання шлангів, які потрібно часто підключати та відключати.

Залежно від матеріалу виготовлення розрізняють:

   • Хомут сталевий черв'ячний — виготовляється з вуглецевої оцинкованої сталі, що зберігає антикорозійну здатність до двох років. Матеріал стійкий до температурних перепадів і високої вологості, може експлуатуватися без втрати своїх властивостей до 25 років. Має низьку електропровідність.
   • Хомут черв'ячний нержавіючий — проводиться з особливого сплаву, до складу якого включені марганець, хром і нікель. Дане з'єднання відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до зносу, але при цьому воно пластичне і витримує значні перепади температур.
   • Хомут з ​​комбінованих сплавів — виготовляється зі стійких до кислот і інших агресивних середовищ марок сталі для застосування у хімічній промисловості.

Ціни на черв'ячні хомути в каталозі Zetflex

Ціни на хомут черв'ячний залежать від типу виробу і матеріалу його виготовлення. У каталозі інтернет-магазину Zetflex можна обрати і придбати хомути черв'ячні будь-яких різновидів за вигідною вартістю. Для швидкого замовлення відповідних продуктів можна скористатися вбудованою системою пошуку або звернутися за консультацією до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами або замовивши послугу зворотного дзвінка.

Придбати представлені в асортименті товари можна як в роздріб, так і оптом. В останньому випадку передбачені додаткові знижки, а для постійних клієнтів існує система лояльності.

Вся продукція має сертифікати відповідності ГОСТ і офіційну гарантію виробника, терміни і умови якої зазначені в супроводжуючих документах.

Оплата товарів здійснюється за безготівковим розрахунком після виставлення рахунку, далі замовлення оперативно доставляється по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу та інші міста) популярними транспортними компаніями.