Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Газові Шланги

Сортувати по:
Фільтр
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн

Газові рукава необхідні для подачі в зварювальний апарат різноманітних газів, а також рідкого палива і кисневмісних сумішей під тиском. Вони являють собою багатошарові гнучкі вироби з гуми, забезпечені внутрішнім армуванням для більшої міцності. Зовнішній шар, як правило, виконується з тієї ж гуми (поліуретану або полівінілхлориду (ПВХ)). Відмінною особливістю рукава для газу є його стійкість до високих (понад 60 градусів Цельсія) і низьких (аж до -30 ℃) температур.

Призначення газового рукава і область застосування

Шланги для зварювання використовуються в багатьох областях через свої унікальні якості. Даний вид витратних матеріалів знаходить своє застосування і у виробництві, і в медицині, і навіть в сільському господарстві. А ось варіативність досить широка, а тому, щоб не помилитись з покупкою, слід враховувати при виборі наступні параметри:

 • Розмір бухти. Він безпосередньо залежить від ситуації, в якій буде застосовуватися. Так, наприклад, в приміщеннях довжина зазвичай не перевищує 20 метрів. Зовні, в свою чергу, дозволяється застосування і 40-метрові. Це дозволяє фахівцям працювати без надмірного фізичного навантаження.
 • Маса. Безпосередньо впливає на продуктивність і якість роботи, так як працівнику необхідно утримувати пристрій на вазі під час процесу. Чим більша маса шланга, тим більше навантаження виявляється на зварника, і тим швидше він втомлюється.
 • Перетин. Залежно від типу балона і виду зварювального пристрою діаметр розхідника може істотно варіюватися. У разі високого тиску потрібен рукав з діаметром, що перевищує 8 мм, а для підключення до напівавтомата краще підійде варіант, де діаметр перевищує 5 мм.
 • Матеріал. При виборі потрібно звертати увагу не тільки на загальну вагу, але й не забувати про міцність. Це вкрай важливо, адже від цього залежить безпека працівників. Для того, щоб зменшити ризик утворення дір, краще вибирати гумові шланги з додаванням технічних тканин і пластифікаторів.

Види газових шлангів

Існує кілька різновидів рукавів для газозварювання. Вони експлуатуються в тандемі з газовим редуктором і відрізняються в залежності від цілей, яким має служити виріб:

 • Класи. Виділяють 3 класи міцності, які можна визначити по маркуванню. Зазвичай це дві смужки того чи іншого кольору.
  • Перший клас - зразки розраховані на низький тиск, що не перевищує 0.63 МПа. Застосовуються для транспортування бутану, пропану і т.п.
  • Другий клас - використовується для горючих складів у формі рідини, в той час як тиск залишається на рівні першого класу.
  • Третій клас - необхідний в разі роботи з вуглекислотою і киснем. Тиск може досягати 2 МПа.
 • Діаметр. Від транспортується по рукаву балонного газу, залежить і внутрішній перетин. Виробники випускають варіації в діапазоні 6-12 мм. На ринку найбільшою популярністю користуються шланги з діаметром 9 міліметрів через їх стійкість та тривалий термін служби.
 • Колір. Він позначає вид речовин, для подачі яких, до пальника призначений шланг.
  • Червоний - ацетилен.
  • Жовтий - рідкі горючі склади.
  • Синій - вуглекислота і кисень.
  • Чорний - на відміну від інших кольорів чорне забарвлення не несе в собі позначення. Замість цього по краях нанесені спеціальні позначки, завдяки яким і можна зрозуміти його призначення.

Переваги замовлення рукава для газового зварювання на Zetflex

Якщо ви хочете придбати газові шланги, вартість яких відповідає їх якості, рекомендуємо придивитися до широкого асортименту інтернет-магазину Зетфлекс. У великому каталозі товарів сайту можна знайти продукцію відомих брендів для різних цілей, проте їх усіх об'єднує високий ступінь надійності.

У тому випадку, якщо виникли труднощі або ви хочете дізнатися ціну тієї чи іншої позиції, є можливість замовити дзвінок за допомогою спеціальної кнопки на сайті. У найкоротші терміни з вами зв'яжеться компетентний представник магазину, який з радістю надасть вам всю можливу допомогу.

Причини скористатися послугами Zetflex:

 1. адекватні ціни на рукава для газу, без численних націнок від посередників;
 2. наявність гарантії і всіх необхідних сертифікатів у кожній позиції в каталозі магазина;
 3. доставка замовленої продукції в будь-яку точку України: Київ, Дніпро, Харків, Одеса та ін;
 4. для постійних клієнтів діє система знижок, що робить регулярні покупки у нас ще більш вигідними.