Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Шланги для молока

Сортувати по:
Фільтр

Шланг для молока широко використовується в харчовій промисловості як складова частина доїльних апаратів і різного устаткування, на молочних виробництвах і фермах. Такі вироби мають особливу конструкцію і розрізняються за матеріалами виготовлення, довжиною, діаметром та іншим параметрам. Підбирають їх в залежності від умов експлуатації та особливостей систем, спільно з якими буде застосовуватися рукав.

Чим відрізняються молочні шланги

Шланг для перекачування молока відповідно ДЕСТ виготовляється з гуми вищої якості, сумішей на основі ПВХ (полівінілхлорид), силікону та інших матеріалів, застосування яких допустиме на харчовому виробництві. У зв'язку з цим, шланг для викачування молока має цілий ряд специфічних особливостей:

  • Відсутність впливу на колір і смакові якості молока (матеріали, з яких виготовлено виріб, не мають специфічного запаху і не знебарвлюють молочні продукти).
  • Гладка внутрішня поверхня, що полегшує промивку рукава і стабільність потоку рідкого середовища.
  • Можливість тривалої безперервної роботи.
  • Стійкість до нагрівання, стирання, механічних пошкоджень.
  • Стійкість до агресивних хімікатів і миючих засобів - гумові вироби даного типу підлягають регулярному промиванню із застосуванням лужних розчинів.
  • Міцність, гнучкість, зручність експлуатації.
  • Стійкість до розриву і підвищеного тиску.
  • Широкий діапазон робочих температур: -5 - +60 °C.

Інтернет-магазин Zetflex.com.ua - ваш надійний партнер

Інтернет-магазин "ZetFlex" пропонує широкий асортимент гумотехнічної продукції різних типорозмірів, діаметрів і призначення провідних зарубіжних і вітчизняних брендів. У нашому каталозі можна вибрати і купити молочний шланг, інші сертифіковані вироби з гарантією виробника за доступною ціною. Уточнити наявність необхідного товару, його актуальну вартість, іншу необхідну інформацію і замовити вироби можна, звернувшись до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами або скориставшись послугою зворотного дзвінка. Продукція реалізується по всій Україні (Дніпро, Харків, Одеса) з доставкою, а оплата замовлень здійснюється за безготівковим розрахунком. Точні характеристики товару, що купується і умови гарантійного обслуговування зазначено в супровідних документах.