Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Шланги для спирту

Сортувати по:
Фільтр
0,00 грн
0,00 грн

Особливості шлангів для спирту

Напірні шланги для спирту застосовуються для перекачування спиртовмісних рідин, вина, алкогольних напоїв, спирту концентрацією до 98%, кислот, хімікатів і харчових продуктів. Вироби широко застосовують в косметичній, фармацевтичній і харчовій промисловості, на лікеро-горілчаних заводах, пивоварнях.

Рукав для спирту має спеціальний внутрішній шар, стійкий до впливу різних хімічних речовин, лугів і будь-яких спиртовмісних рідин. Може застосовуватися для подачі і перекачування рідин, продуктів харчування.

Шланг для перекачування спирту має наступні особливості:

  • Стійкість до зношування. Розраховані на роботу під високим тиском і мають підвищену стійкістю до розриву завдяки наявності армуючого шару.
  • Гнучкість. Вироби можуть згинатися під кутом до 90° для забезпечення робочого процесу.
  • Міцність. Рукава витримують тривалу роботу з чистим спиртом і агресивними речовинами, включаючи лужні хімічні сполуки.
  • Універсальність. Можуть застосовуватися при температурах в межах - 20 - + 80°С і без зусиль витримують короткострокову обробку гарячою парою для стерилізації.
  • Придатність до застосування в харчовій промисловості. Матеріал не надає продуктам, що переміщуються крізь шланг, сторонніх запахів і смаків, відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, нешкідливий для здоров'я людей і тварин.

Переваги замовлення рукава для спирту на Zetflex

В інтернет-магазині "ZetFlex" ви можете вибрати і купити шланг для спирту за вигідною ціною. У нашому каталозі представлено широкий асортимент гумотехнічних виробів різних типів, довжини і діаметру від кращих вітчизняних і зарубіжних брендів, різного діаметру і призначення. Всі вони мають необхідні сертифікати ДЕСТ і офіційну гарантію виробника. Характеристики товару, терміни і умови гарантійного обслуговування зазначено в супровідних документах.

Також у нас:

  • Замовити продукцію можна як в роздріб, так і оптом з доставкою по всій Україні - Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші міста.
  • Для уточнення наявності і актуальної вартості конкретних товарів ви можете звернутися до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами або скористатися послугою зворотного дзвінка, заповнивши спеціальну форму.
  • Оплата замовлень здійснюється за безготівковим розрахунком на підставі рахунку-фактури.