Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Шланги для Води

Сортувати по:
Фільтр
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн

Як вибрати шланг для води під тип водопостачання

Водяний шланг широко використовується в побуті і промисловості для подачі, всмоктування і перекачування води, різних рідких продуктів, а також для підключення змішувачів і техніки до водопроводу.

При виборі слід враховувати наступні параметри:

 • Призначення. Розрізняють шланг для гарячої води, шланг для холодної води і універсальну підводку. Розпізнати їх можна за кольором нитки в обплетенні: в першому випадку вона буде червоною, у другому синьою, а в третьому присутні обидві. Рекомендується вибирати універсальні види, які зможуть стабільно працювати в будь-яких умовах.
 • Довжина. Цей параметр визначається відстанню від місця підключення до приладу або агрегату, до якого потрібно підключити воду. Гнучкий шланг для води підбирають з невеликим запасом, щоб не було натягу і при цьому підводка не перегиналася і не заламувалася.
 • Діаметр. Розмір перетину вибирають з урахуванням параметрів отвору труби або іншого місця підключення. Промисловий рукав для води зазвичай має досить великий діаметр, а побутовий, як правило, тонкий.
 • Матеріал. Внутрішній шар частіш за все гумовий, а ось зовнішня обплетення може відрізнятися. Кращими варіантами є нейлон і нержавіюча сталь, так як алюмінієві рукава швидко виходять з ладу. Розпізнати, з якого матеріалу виріб, можна за вагою - сталеві значно важчі.

Види шлангів для води

Шланги для подачі води бувають різних видів в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені. Розрізняють:

 • Сильфонні. Виробляються з нержавіючої сталі, мають гофровану поверхню, що дозволяє виробу розтягуватися, і стандартну довжину - близько 2 метрів. Здатні працювати при знижених і підвищених температурах в межах -50 - +250 °C, через що часто використовуються для підключення опалювальних приладів.
 • З нержавіючої сталі. Вважаються найбільш надійними і довговічними, тому що не схильні до негативного впливу корозії і коштують порівняно недорого. Відмінно витримують високі і низькі температури.
 • Армовані. Виробляються з гуми і мають обплетення з нержавіючої сталі, призначені для перекачування води температурою до 90 °C. Застосовуються як в побуті, так і в промисловості, медицині і сільському господарстві, здатні витримувати високий тиск за рахунок багатошарової конструкції.

За призначенням рукава можуть бути:

 • Напірними - застосовуються для подачі рідини з трубопроводу.
 • Всмоктуючими - шланг для забору води з резервуарів, ємностей, колодязів, відведення води з побутової техніки (пральних, посудомийних машин і т.д).
 • Спеціальними - для гарячої або холодної води, поливу і т.д.
 • Універсальними - можуть використовуватися з рідиною будь-яких температур.

Як дізнатися вартість рукава для води на Zetflex.com.ua

Купити шланги для води промислового і побутового призначення різних типів, довжини і діаметру, а також іншу сертифіковану гумовотехнічну продукцію ви можете в інтернет-магазині "ZetFlex". Співпраця з нами вигідна з наступних причин:

 • У каталозі представлено широкий асортимент виробів провідних вітчизняних і зарубіжних брендів з офіційною гарантією виробника. Вартість продукту залежить від фірми-виробника, довжини, діаметру, матеріалу виготовлення та інших параметрів.
 • Уточнити наявність конкретного товару, його актуальну вартість і отримати консультацію з асортименту і вибору можна у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті, або заповнивши форму зворотного зв'язку.
 • Замовити товари можна як в роздріб, так і оптом, в останньому випадку передбачені спеціальна ціна продукції і особливі умови покупки.
 • Доставка замовлень здійснюється у Київ, Дніпро, Одесу, Харків та інші міста України популярними компаніями перевізниками.