Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Компресорні Шланги

Сортувати по:
Фільтр
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн

Компресорні шланги випускаються в багатьох варіаціях і використовуються в різних областях. Загальною властивістю для всіх різновидів є можливість транспортування газу, стисненого повітря та безлічі видів рідин, таких як вода, хімічні речовини та маслянисті субстанції. Головною перевагою такого роду пристроїв є високий рівень міцності та стійкості до відмов, через це такі рукави часто використовують у ключових місцях і на найважливіших об'єктах.

Галузь застосування

Шланги компресорні являють собою пристрої передачі потоку повітря від компресора до пневмоінструменту, прямо до пневмоприводу. Саме він приводить у рух весь внутрішній механізм і живить його роботу. До пневматики належать безліч різновидів інструментів, наприклад, відбійні молотки.

Також всередині цього різновиду рукавів виділяють два підвиди, які підходять до різних типів установок, а саме:

  • прямі;
  • кручені.

Перші здатні витримувати вищий рівень тиску під час подачі стисненого повітря, тоді як другі набагато зручніші для зберігання та транспортування.

Чому купити шланг компресорний у Zetflex вигідніше

Якщо ви в даний момент обираєте собі компресорний рукав, то саме серед великого асортименту сайту Зетфлекс ви знайдете те, що вам потрібно. Відмінними рисами товарів, що знаходяться в каталозі магазину Zetflex, вважаються висока надійність і адекватна вартість. У разі виникнення питань або будь-яких труднощів із покупкою ви завжди можете замовити зворотний дзвінок у верхній частині веб-сторінки. Достатньо просто ввести контактний номер мобільного телефону і найближчим часом з вами зв'яжеться компетентний спеціаліст, який з радістю проконсультує вас з будь-якого питання.

Чому варто вибрати Зетфлекс:

  • вигідне співвідношення ціни та якості запропонованих виробів;
  • доставка здійснюється по всій Україні: від Києва та Харкова до Одеси та Дніпра;
  • всі товари в обов'язковому порядку забезпечені гарантією та всіма необхідними сертифікатами;
  • постійні клієнти можуть розраховувати на оптові та роздрібні знижки.