Доставляємо по всій Україні!
Міський телефон: +38 (044) 467-56-53

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок

Компресорні Шланги

Сортувати по:
Фільтр
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн

Компресорні шланги випускаються в багатьох варіаціях і використовуються в різних областях. Загальною властивістю для всіх різновидів є можливість транспортування газу, стисненого повітря та безлічі видів рідин, таких як вода, хімічні речовини та маслянисті субстанції. Головною перевагою такого роду пристроїв є високий рівень міцності та стійкості до відмов, через це такі рукави часто використовують у ключових місцях і на найважливіших об'єктах.

Галузь застосування

Шланги компресорні являють собою пристрої передачі потоку повітря від компресора до пневмоінструменту, прямо до пневмоприводу. Саме він приводить у рух весь внутрішній механізм і живить його роботу. До пневматики належать безліч різновидів інструментів, наприклад, відбійні молотки.

Також всередині цього різновиду рукавів виділяють два підвиди, які підходять до різних типів установок, а саме:

  • прямі;
  • кручені.

Перші здатні витримувати вищий рівень тиску під час подачі стисненого повітря, тоді як другі набагато зручніші для зберігання та транспортування.

Чому купити шланг компресорний у Zetflex вигідніше

Якщо ви в даний момент обираєте собі компресорний рукав, то саме серед великого асортименту сайту Зетфлекс ви знайдете те, що вам потрібно. Відмінними рисами товарів, що знаходяться в каталозі магазину Zetflex, вважаються висока надійність і адекватна вартість. У разі виникнення питань або будь-яких труднощів із покупкою ви завжди можете замовити зворотний дзвінок у верхній частині веб-сторінки. Достатньо просто ввести контактний номер мобільного телефону і найближчим часом з вами зв'яжеться компетентний спеціаліст, який з радістю проконсультує вас з будь-якого питання.

Чому варто вибрати Зетфлекс:

  • вигідне співвідношення ціни та якості запропонованих виробів;
  • доставка здійснюється по всій Україні: від Києва та Харкова до Одеси та Дніпра;
  • всі товари в обов'язковому порядку забезпечені гарантією та всіма необхідними сертифікатами;
  • постійні клієнти можуть розраховувати на оптові та роздрібні знижки.