Доставляємо по всій Україні!
Основний номер (Viber/Telegram): +38 (050) 604-83-31

Пн-Пт: 8:00-18:00 | Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок
Каталог товарів

Рукава напірно-всмоктуючі

Сортувати по:
Фільтр
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн
0,00 грн

Шланг напірно-всмоктуючий - гумовий виріб, що використовується для підйому і подачі рідкого середовища на висоту спільно з вакуумними насосами різного типу. Подібні рукава широко застосовуються на гідравлічних машинах, транспортувальному обладнанні в харчовій, косметичній, хімічній і фармацевтичній промисловостях. Конструкція шлангів додатково посилюється армуючою опліткою або спіраллю, щоб уникнути стискання виробу під впливом вакуумного тиску.

Де застосовуються шланги напірно-всмоктуючі

Рукав напірно-всмоктуючий застосовується для широкого спектру побутових і промислових потреб. Основними сферами використання є:

  • Системи водопостачання та каналізації приватних будинків - для подачі води з свердловин, в системах поливу, для відводу стічних вод.
  • Сільське господарство - для розпилення добрив, транспортування зерна, макухи, корму, зрошувальних робіт (встановлюються на спецтехніку).
  • Ландшафтний дизайн - створення систем поливу, в тому числі в декоративних конструкцій типу садових арок.
  • Будівництво - подача різних сухих сумішей, бетону з автоматичних бетономішалок та інших рідких і густих субстанцій.
  • Комунальне господарство - обслуговування каналізацій та очисних споруд, в конструкції автоцистерн.
  • Вентиляційні системи - забезпечення димо і пиловідведення, видалення пилу, стружки від металу або деревини.
  • Портові і суднові комунікації - очищення і доставка повітря, навантаження розвантаження рідких і сипучих середовищ, транспортування риби, перекачування прісної або морської води.
  • Харчова промисловість - фасування продукції, розлив алкогольних і безалкогольних напоїв, молока.
  • Хім і фарм виробництво - рукави зі спеціальним маркуванням застосовуються для підйому і транспортування агресивних середовищ, в тому числі газів і лугів.
  • Нафтовидобувна промисловість - застосовуються в паливних системах, трубопроводах і автоцистернах для переміщення дизпалива і бензину.

Чому покупці вибирають Zetflex

Компанія «ZetFlex» є провідним постачальником гумотехнічних виробів різного призначення і конфігурації. У нас ви можете придбати рукав напірно-всмоктуючий різних типорозмірів за приємною ціною. У каталозі представлена ​​виключно сертифікована продукція від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників з офіційною гарантією, замовити яку можна з доставкою в Одесу, Дніпро, Харків та інші міста України. Відправка замовлень здійснюється відразу після оплати виставленого рахунку-фактури. Отримати детальну консультацію по асортименту продукції, наявності та актуальною вартості товарів можна зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або скориставшись послугою зворотного дзвінка. Для оптових покупців передбачені спеціальні ціни.